Leer reanimeren en gebruik AED

Geplaatst op: Vrijdag 02 juli 2021

Sinds 1 juli hangt de AED van Kindcentrum ‘t Ven buiten en is hij bij Hartslagnu aangemeld. Ook dit deel van onze wijk en het aangrenzende deel van De Overlaet hebben nu een AED die 24/7 bereikbaar is.

Bij Kindcentrum ‘t Ven hangt aan de zijde van de Striensestraat een AED. De AED is bij Hartslagnu aangemeld. Ook dit deel van onze wijk en het aangrenzende deel van De Overlaet hebben nu een AED die 24/7 bereikbaar is. De rest van de wijk was al langer voorzien van AED's die 24/7 breeikbaar zijn. 

Zodra het weer kan, starten we met een cursus reanimatie plus AED voor wijkbewoners. Die cursussen worden verzorgd door de stichting reanimatie ‘s-Hertogenbosch, partner van HartVeilig. Wie zich al heeft gemeld, ontvangt een bericht zodra corona ons weer wat flexibiliteit geeft en een cursus bijeenkomst toelaat. Belangstellingen kunnen zich melden bij info@wijkraadtven.nl.

De cursus duurt 1 dagdeel.

Overige nieuws

Ontvang onze nieuwsbrief

* indicates required