Wat u echt moet weten over uw buurt

Geplaatst op: Vrijdag 02 juli 2021

Ik heb een idee voor mijn buurt. Wat kan ik doen? Wat vinden anderen over 't Ven of over andere Bossche wijken?

Bekendmakingen over bijvoorbeeld bestemmingsplannen, vergunningen, verkeersbesluiten, verordeningen en beleidsregels vindt u op internet www.overuwbuurt.overheid.nl

Nieuw idee?

Heb jij een vernieuwend idee voor Rosmalen of specifiek voor 't Ven?
De subsidieregeling Wijk-, Buurt- en Dorpsbudget biedt bewoners de gelegenheid om zelf ideeën uit te voeren in de eigen wijk. Deze ideeën kunnen betrekking hebben op fysieke zaken, sociale activiteiten en/of de veiligheid in de leefomgeving. Een Bewonersadviesgroep adviseert de wijkmanager over ingediende aanvragen. De Bewonersadviesgroep bestaat uit wijkbewoners.

Wijk- en buurtmonitor

Elke twee jaar laat de gemeente onderzoek doen naar wat bewoners van hun wijk vinden. De meest recente cijfers in de Wijk- en buurtmonitor zijn van 2020. Via deze link vind je informatie over alle Bossche wijken. 

Overige nieuws

 • 14-05-2024
  wegens succes op herhaling het Venstival

  Alle bewoners van tVen zijn van harte welkom op ons Venstivalletje. Neem je eigen drankjes mee en kom genieten van muziek, dans en leuke activiteiten voor jong en oud.

  Lees meer
 • 14-04-2024
  Voorzitter gezocht

  Onze vorige voorzitter kreeg een mooie nieuwe baan, maar kon daardoor geen lid van de wijkraad blijven. Nu zijn we op zoek naar een nieuwe voorzitter. Kom jij ons gezellige team met hart voor de wijk versterken?
  We vergaderen een paar keer per jaar (5-6x) en we zoeken iemand die in de wijk t Ven woont en die deze wijk samen met ons veiliger en mooier wil maken en die deze vergaderingen wil leiden.

  Lees meer
 • 02-07-2021
  Honden uitlaten. Spelregels voor Rosmalen

  Deze spelregels gelden voor wie zijn of haar hond uitlaat. zie ook de infographic van de gemeente.

  Lees meer
 • 25-01-2024
  inbraakgolf 't Ven

  Er is de laatste tijd veel ingebroken in onze wijk. Daarom komt de politie op donderdag 1 februari  van 18.30 -20.00 met een buurtwagen naar KC t Ven. Hier krijgt u

  Lees meer
 • 30-12-2023
  speeltuin het Pioentje vernieuwd

  Na al die jaren was het hoog tijd tijd voor een update van de veelgebruikte speeltuin aan de Pioenstraat/Tuinstraat. Wijkbewoners Stefan van Esch en Marina vd Brand hebben hun krachten gebundeld met wijkraad en gemeente. Het resultaat mag er zijn!

  Lees meer
 • 30-12-2023
  Verkoop appartementen Pioenroosstraat

  a.s 20 januari 2024 start de verkoop van de appartementen aan de Pioenroosstraat. Geïnteresseerd? Lees dan verder

  Lees meer
 • 26-12-2023
  Vervanging buiten beter app

  Een schone, veilige en leefbare omgeving vindt iedereen fijn. Daarom is het belangrijk om schade of hinder op straat, zoals een kapot speeltoestel of een losse stoeptegel, bij ons te melden. Vanaf 2024 stappen we volledig over op ons eigen meldingsformulier, gemakkelijk bereikbaar via meldingen.s-hertogenbosch.nl.

  Omdat het meldingsformulier meer waardevolle informatie bevat, stoppen we vanaf 2024 met de BuitenBeter app.

  Lees meer
 • 26-12-2023
  Bossche burgerberaad

  Bijna 1000 mensen willen meedenken over de vraag ‘hoe zie jij het graag als je ouder wordt?’ Dat
  vind ik fantastisch nieuws,” vertelt wethouder Slikker. “Want fijn oud worden willen we allemaal.

  Lees meer
 • 11-10-2023
  Groensnoeidag verplaatst naar voorjaar

  De afgelopen jaren is de groensnoeidag in ’t Ven met succes georganiseerd. Ieder jaar weer moesten de containers meerdere keren geleegd worden. Nu biodiversiteit, klimaatadaptie en duurzaamheid steeds centraler komen te staan, willen wij als wijkraad hier dan ook graag gehoor aan geven. Daarom is besloten om de groensnoeidag te verplaatsen naar het voorjaar van 2024.

   
  Lees meer
 • 09-03-2023
  Speeltuin Pioenroosstraat

  Het Pioentje, je rijd er vast wel een langs. De grote speeltuin aan de Pioenroosstraat, Tuinstraat en Edelweisstraat.

  Lees meer
 • 02-04-2022
  Gevraagd kinderfietsen!

  In de Noodopvang zijn een groot aantal kinderen, hiervoor zoekt het COA kinderfietsen.

  Lees meer
 • 29-12-2021
  Praat mee over veiligheid in Rosmalen

  Veiligheid in eigen straat en wijk zijn van groot belang. Een groter veiligheidsgevoel geeft meer woonplezier. Gemeente ‘s-Hertogenbosch laat u meepraten over buurtveiligheid. Op dinsdag 11 januari vanaf 19.45 uur is er een online bijeenkomst voor inwoners van Rosmalen  over veiligheid in de buurt

  Lees meer
 • 02-07-2021
  AED

  Sinds 1 juli hangt de AED van Kindcentrum ‘t Ven buiten en is hij bij Hartslagnu aangemeld. Ook dit deel van onze wijk en het aangrenzende deel van De Overlaet hebben nu een AED die 24/7 bereikbaar is.

  Lees meer
 • 02-07-2021
  Wat u echt moet weten over uw buurt

  Ik heb een idee voor mijn buurt. Wat kan ik doen? Wat vinden anderen over 't Ven of over andere Bossche wijken?

  Lees meer

Meer >

Activiteiten

Ontvang onze nieuwsbrief

* indicates required